Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár plemen

Datum konání: 9.5.2015
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí: Ludmila Mašatová, Lucie Dlouhá, Jaroslav Sedlák
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
1.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 100100CH
2. Dědinová Jitka Garp z Rohozenských Bořin9898CH
3.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 9797CH
4. Trollerová Martina Alice Bona Fornax 9797CH
5.Litterová Tereza Fantastik Gasko prim9696CH
6.Skrejval Josef Acer Regina Canina9595CH
7.Klusáčková Renata Abby Hradní sklep9393CH
8.Andělová Eliška Stázka bpp9393CH
9. Beranová Petra Bisbee Dotty Dogs 9191CH
10. Ms. Hrkalová Kateřina Samba Warrior Soul 8787CH
11. Strouhal Milan Percy Vepeden 8585CH
12.Kaplanová Jolana Bria Victoria Brunensis 8383CH
13. Kopecká Jitka Annie ze Charlotina údolí8383CH
14. Jilečková Zorka Uschi-Arga vom Solscheid 8383D
15.Nehodová Veronika Forest Fidela8282CH
16. Čmejrková Tereza Bass Hébé Box7878CH
17. Bourová Jana Ebony Princess Bohemian Ariston7878CH
18.Job Pavel Butterfly Finta-Star 7474CH
19.Staňková Jana Brenda Bona Fornax 7474CH
20.Radmila Volna Frencis ze Slunečné verandy 6262CH
21.Šumperka Denis Chyko Stříbrné doly6060CH
22.Kubová Milena Axina Sobox - JaSe 5858CH
23.Kolníková Markéta Dumbo Killers Hole "Fido" 4949CH
Ms. Flíček Jaroslav Abia Black Stinger2424
25. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku1818CH
26.Dymeš Pavel Kiara Warrior Soul1010CH
27.Přívozníková Lenka Laura Macy Gray 66CH
28. Palivec Ladislav Tina bpp 33CH
Pešek Tomáš Geronimo Apollo Thirteen

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
1. Andělová Barbora Agnes od Větrné elektrárny9898CH
2.Volný David Demi Moore ze Slunečné verandy 9898CH
3. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax9292CH
4.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 9090CH
5. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp9090CH
6.Klarnerová Judita Ivan Bazz Cinderella`s Ranch9090CH
7. Skrejvalová Marta Ety Kutcher-Chan 8989CH
8. Svoboda Pavel Lex bpp8686CH
9.Hošková Sabina Keann Šumící Křídla 7979CH
10.Krč Aleš Doris Aldeon 7878CH
11.Procházka František Jezzabelle Black Brianta 7777CH
12. Kučera Václav Tox Krumbox Czech 5858CH
13.Božeková Pavla Absolut Gerret Wolf Scream 5858CH
14. Palivcová Naděžda Mája bpp5555CH
15.Borýsková Ilona Adrenalin Espero Koro 4848CH
16.Okřinová Zdeňka Ginn Zlatý Most 4545CH
17. Ruby 4242D
18. Beran Pavel Hammond Ruthless ze Zaglebia3838CH
19.Ms. Flíček Jaroslav Barca Cross Krumbox Czech1212CH
20.Benešová Kateřina Etincelle Magic Magpie1212CH
Bílková Martina Bekie z Hejboldu

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

Pětičlenný tým ČR se již chystá na svůj start
Poděkování české společnosti AKINU CZ za podporu českého reprezentačního týmu a zajištění materiálního vybavení a pamlsků pro psy reprezentace.
27.5.2024 15:14

Praktický závod v kategoriích STOPA a PLOCHA, 19.10.2024
Pozvánka na praktický závod záchranných kynologických týmů určený pro středně pokročilé.
17.4.2024 22:26

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

... přejít na aktuality
Nejbližší akce