Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár Plemen 2020

Datum konání: 20.6.2020
So - 20.6.2020
Místo konání: Boří les
Rozhodčí: Zdeněk Čmejrek, Pavel Svoboda, Michal Svoboda
Pořadatel: 11 ZBK Jihomoravského kraje
Vedoucí akce: Radek Polák

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
Lipinska Natalia Anubis Simple Elegance 0
Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 0
3. Kleiber Karel Corny z Vandalky100100CH
4.Málek Pavel Yetti ze Schwarzenbergských strání 9898CH
5.Matzenauerová Iveta A Need for Speed Crazy Pack 9898CH
6.Samlíková Regina Beáta ze Lhoteckých lesů 9898CH
7.Pětrošová Alena Cahir Abalio 9797CH
8. Černá Jarmila Corso Z Vandalky9797CH
9.Stará Pavlína Sára 9696CH
10. Kopencová Dagmar Beatrix z Vandalky9494CH
11.Weissová Dagmar Catelin Colorado Beetle 9494CH
12. Tůmová Kateřina Aladar Dr.Bokesa9393CH
13.Gál Jaroslav Cairo z Kordů Bo-Ry 9393CH
14.Šabacká Soňa All My Dreams Sweet Provocateur 9292CH
15.Šabacká Soňa Out of Control z Ringu 8989CH
16. Baxová Jana Jerry bpp8989CH
17.Lipinská Kateřina King King z Ranče Montara 8888CH
18.Eichler František Estate Merlot Z Brzeneckých vinohradů8686CH
19. Foltová Jana Lucky Luke Adia Avi8686CH
20. Zapletalová Jindřiška Agbar Magical Maestro8383CH
21. Hňoupková Dagmar Baia Z Potočin8282CH
22.Kernová Alena Bibiana z Hájeckého údolí 8282CH
23.Hrubešová Zuzana Leosh 8181CH
24.Ciesaríková Veronika Strong ze Štípek 7979CH
25.Krejčiřík David Carino Altája 7575CH
26.Vokrouhlíková Martina Edward Nubika7474CH
27.Mařica Lukáš Aeryn Aldabri 7272CH
28.Kočíbová Petra Far Far Away Gitaron 7171CH
29. Červená Kateřina Artur Magical Maestro6666CH
30.Havelková Jana Lejla z Němečanky 6363CH
31.Ingrová Renata Dara z Veletínského dvora 5959CH
32.Vidláková Alena Corall Colorado Beetle 5757CH
33.Englich Ján Birdie Ayra Aranel 3535CH
34. Klímová Hana Chaniela Bohemia animo2020CH
35.Hrubešová Zuzana Jetta´s Winning Joy - G 00CH
36. Dofková Radmila Muf bpp00CH
37. Černochová Hana Captain River Černý kondor00CH

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem známka
1.Pětrošová Alena Avalon Altája 9393CH
2.Šimurdová Veronika Ašeta Szádvárborsa 6767CH
3.Munková Jana Hasso Zlatý most 5454CH
4.Strnadová Veronika Aranka od Štičího rybníka 2626CH

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP11/22 platného od 22.1.2022

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (dle platného mormativu).

Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

Pětičlenný tým ČR se již chystá na svůj start
Poděkování české společnosti AKINU CZ za podporu českého reprezentačního týmu a zajištění materiálního vybavení a pamlsků pro psy reprezentace.
27.5.2024 15:14

Praktický závod v kategoriích STOPA a PLOCHA, 19.10.2024
Pozvánka na praktický závod záchranných kynologických týmů určený pro středně pokročilé.
17.4.2024 22:26

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

... přejít na aktuality
Nejbližší akce