Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Mistrovství ČR 2006

Datum konání: 6.10.2006
Ne - 8.10.2006
Místo konání: Želiv
Rozhodčí:
Pořadatel: 10 ZBK kraje Vysočina

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland927879249
2.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 858281248
3.Ms. Sedlák Jaroslav Croco Dundee Cidabro 948172247
4. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku867576237
5. Klímová Hana Fany Malidaj 717688235
6. Bc. Katrevová Iveta Boofy Krásná Lukrecia 539188232
7. Hluštíková Hana Fera Vi-Vla CS736591229
8. Mgr.Knolová Lenka Aischa Alebasi Jílové 637986228
9. Ms. Bc. Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia498589223
10.Finsterle Dita Irena bpp 616293216
11.Vokálová Monika Anetka z Malebného povltaví 567279207
12.Ms. Čeněk Miloslav Kaso Fihrak 546486204
13. Černá Jarmila Bára Alimraj 642994187
14. Machulková Jarmila Gia Tichý Ruland 326489185
15.Němec Eduard Adelaide Alebasi Jílové87088175
16. Čeněk Miloslav ml.Fábio ze Slovanského domu 275394174
17. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 76785168
18. Přibyl Bronislav Endy bpp 403191162
19. Pokorná Alena 425067159
20. Dinová Nora Alexandr z Letištního okrsku 70880158
21. Ms. Čmejrek Zdeněk Emsy-Eso z Hlubockého zámostí 444664154
22. Ms. Šmídová Jana Rex bpp 07358131
23.Fialová Alena Oxy Krumbox Czech 88370125
24.Kubová Milena Nextra Krumbox Czech 282174123

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Villejust (FR), 15. - 16. 4. 2023
Kategorie RH-T V, A, B a RH-FL V, A, B Pozvánka a bližší info viz příloha.
28.1.2023 00:59

31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

... přejít na aktuality
<< leden 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce