Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Mistrovství ČR 2003

Datum konání: 3.10.2003
Ne - 5.10.2003
Místo konání: Olomouc
Rozhodčí:
Pořadatel: 12 ZBK Olomouckého kraje

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Sudová Markéta Catty ze Zámeckého Žerotínu939295280
2.Maxa Vlastimil Erik Leryka869687269
3. Hluštíková Hana Fera Vi-Vla CS939185269
4. Klímová Hana Fany Malidaj 958589269
5. Ms. Ing. Sedlák Daniel Lex Krumbox859586266
6.Vokál Leoš Justin Jopar 917390256
7. Lobík Martin Fixie Dračinec 679488249
8.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 856993247
9. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 828579246
10.Ms. Čeněk Miloslav Kaso Fihrak 847188243
11. Čeněk Miloslav ml. 857484243
12. Staňková Kateřina Grace Hradní sklep857482241
13. Dinová Nora Alexandr z Letištního okrsku 877076233
14. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku969533224
15. Klimčíková Helena Dorothea Brettan 777471222
16.Dörrová Irena Cendy Bakaon838254219
17.Oliva Milan Hellen Malidaj943191216
18. Zemanová Veronika Dixi od Hruškovského potok844379206
19.Gutter Alfred Dita z Danova762795198
20. Ms. Žilka Zdeněk Drink Dračinec714452167
21.Jančíková Alena Andy Písecké hory79086165
22.Šabacká Soňa Candy Commander Gapone69092161
23. Pospíšil Petr Cyril Jotýr 89062151
24. Černá Jarmila Bára Alimraj 9360odst.0

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
Villejust (FR), 15. - 16. 4. 2023
Kategorie RH-T V, A, B a RH-FL V, A, B Pozvánka a bližší info viz příloha.
28.1.2023 00:59

31.3.-2.4.2023, Rapšach - Londonka (CZ)
Kurz je zaměřen na správnou roli figurantů při IRO akcích a zejména při výcviku s důrazem na správné načasování odměny.
3.12.2022 22:31

24.-26.3.2023, Schöneben (AT)
Počet účastníků je omezen na 24 týmů. Podmínkou účasti jsou splněné 2x F A, kurz je přípravou na splnění zkoušky F B.
3.12.2022 22:12

St. Leonhard im Pitztal (AT), 2.-4. 2.2023
Kategorie RH-L V, A, B. Pozvánka a bližší info viz příloha. Limitovaný počet účastníků, přihlášky budou akceptovány dle došlých plateb.
1.12.2022 22:24

... přejít na aktuality
<< leden 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce