Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 4.5.2018
Ne - 6.5.2018
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Martina Trollerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Munková Jana Hasso Zlatý most 19594289
2.Kühn Isabella Spark 18098278
3.Vokalova Lenka Awesome pepper monpeja 17995274
4.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 18189270
5. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí19071261
6. Ms. Klemšová Eva Bria Hradní sklep17883261
7.Grel Barbara Armada of Love Bugari 17282254
8. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax17081251
9.Schüler Peter Blue de la Bruyere Blanche 15891249
10.Donaubauer Harald Felix vomSperberbrünnnl 16972241
11. Skokan Jan Beryl Hradní sklep14394237
12.Danler-Swatt Christian Garde de la vie Mystique 14084224
13. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku18660246
14.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 13591226
15.Murase Hidehiro Bunjiro de la Bruyera Blanche 13489223
16.Dahlberg-Hansen Signe Snjos Blue Jirra 12787214
17.Tutschek Herta Himawari of Yoko Shonan JP 14467211
18.Lange Poul Erik Wallaroo Quite HotN Spicy 12185206
19.Kráčik Peter Accanta INGRANDO 10983192
20. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 9878176
21.Mooslechner Andrea Kiwo vom Hause Gürtel 1910191
22.Herminska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 1650165
23. Čeňková Lucia Annie bpp0
24.Pinkóczi Diána Elsamere Nasiir - Kevlár 0

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Gerrits Belinda Jaromira Les Betulacees 19589284
2.Banarova Dagmar Cir od Vrzalky 19291283
3.Petrushina Liubov Nafani Kraig 18891279
4.Kranz Hermann Enzo vom schwarzen Habicht 18290272
5.Tutschek Cara Fini die vom Ennstal 18289271
6.Rammerstorfer Walter Unja von der Wenzelskirche 19872270
7. Ms. Klemšová Eva Bria Hradní sklep19072262
8.Schallek Susanna Chac vom Gamsriegl 16485249
9.Grel Barbara Armada of Love Bugari 15291243
10.Popescu Carmen Oskar Liguard 15685241
11. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami14889237
12.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 13996235
13. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 13982221
14.Wičarová Jana Art Rajak Cloudlet 12488212
15.Mařica Lukáš Aeryn Aldabri 11498212
16. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 8284166
17.Samlíková Regina Beáta ze Lhoteckých lesů 6494158
18.Chmelová Šárka Paxi 1521153
19.Horvath Nicola Chios Nettes Golden Tal Chios 7871149
20.Peer Eva Chilli von der Agerwehr 7665141
21.Obermayer Alexandra Achilleus mit heissem Blut 10220122
22.Braunsdorf Sylvia Arthur vom Brunnenweg 6260122
23.Dvorsak Franziska Mozart 56772
24.Koczera Magdalena Quirina vom Schmittenweiher 4545
25.Prath Claudia Whispering Oaks Leaf 0
26.Pinkóczi Diána Firefox Koda - Mangó 0
27.Balla István Benson 0
28.Veres Katalin No.1 Yahoo Ad-Gür 0
29.Herminska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 0
30.Zachár Erzsébet Elsamere Mali McAfee 0
31.Veres Katalin Elsamere Nawiri Zidana 0
32.Görgey Éva Ginger 0

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Tutschek Cara Dakar de l'Arcane des Loups 0
1.Martin Andreas RubyQ von Wiesmadern 7681157
2.Marzyová Radmila Jilly Jippy Adia Avi 6781148
3.Kaplanová Jolana Bria Victoria Brunensis 6175136
4.Schüler Peter Dora von Lothar Sturm 4688134
5.Karmala Kirsi Tulituulen Run Rings Round 5652108
6.Stanescu Mihnea TransSilvana Joker a.k.a. TAZ 115263

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP10/16 platného od 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
22.12. - 22.12.2018 - Blahuňov
Zkoušky IPOR
12.1. - 12.1.2019 - Žatec
Školení rozhodčích SZBK ČR
22.12. - 22.12.2018 - Blahuňov
Zkoušky IPOR
Plán akcí
Aktuální informace

Změny NZŘ SZBK ČR

Na základě usnesení 20. Sjezdu SZBK ČR jsou od 1.7.2016 provedeny následující změny ve Zkušebním řádu SZBK ČR:

Nový výcvikář IRO

V pátek 20.5.2016 se konal v Mnichově mimořádný sjezd IRO, kde se volilo jeho nové vedení. Jako první Čech v nejvyšším vedení IRO se stal Daniel Sedlák, který byl zvolen do funkce výcvikáře.

Povinnost kontroly

Všichni vedoucí brigád jsou povinni do konce měsíce února provést důkladnou kontrolu členské základny a zaplacených členských příspěvků. Osobně ručí za to, že odevzdané soupisky jsou v souladu s elektronickou evidencí na stránkách SZBK.

Návrh znění NZŘ

k projednání na Sjezdu SZBK ČR 30.4.2016

Čestní členové

Plénum SZBK ČR na svém zasedání 9.1.2016 udělilo tituly čestného členství čtyřem zasloužilým psovodům Svazu záchranných brigád kynologů Jaroslavu Flíčkovi (JČZBK), Mileně Kubové (JČZBK), Jaroslavu Strouhalovi (ZBK PK) a Janu Pokornému (ZBK JMK). Blahopřejeme!

Smutná zpráva

Dne 21.12.2015 ve svých třiasedmdesáti letech zemřel dlouholetý úspěšný psovod a instruktor svazu, čestný člen a člen výboru královéhradecké brigády Láďa Frýdl. Pro všechny, kteří jej znali, je jeho odchod velkou ztrátou...

... přejít na aktuality