Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pozvánka na Pohár plemen

Závod Pohár plemen pořádá Jihomoravská brigáda z pověření Svazu záchranných brigád kynologů ČR a je pojat jako setkání psovodů zabývajících se výcvikem záchranných psů.

Datum: 4.5.2022 | Zhlédnuto: 625x

Pozvánka.pdf
(pdf, 2,2 MB)

pozvanka

Psovodi soutěží v tříčlenných družstvech se psy stejného plemene. Závod plemen je zajímavou příležitostí pro příznivce různých plemen prezentovat jejich vhodnost pro záchranářskou kynologii. Soutěží se ve třech disciplínách - poslušnost, sutinové vyhledání a plošné vyhledání v kategorii ZZP1 a ZTV1 podle ZŘ SZBK ČR. Psovod týmu závodí v jedné z těchto dicpliplín podle výběru, avšak tým musí celkově absolvovat všechny tři disciplíny. Závodí se o to, které družstvo s daným plemenem bude ve třech různých disciplínách výkonnostně nejvyrovnanější. Po vyhlášení výsledků bude meeting pro všechny zúčastněné, občerstvení zajištěno pořadatelem.

Pozvánka a propozice ke stažení výše


    Zhodnocení přípravy na praxi
    Základním předpokladem k tomu, aby pes mohl být na praktický zásah povolán, je složení atestační zkoušky Ministerstva vnitra - GŘ HZS ČR. Letošní rok byl v tomto směru pro svazové psovody vůbec nejúspěšnější.
    7.11.2022 01:00