16. MISTROVSTVÍ SVĚTA ZÁCHRANNÝCH PSŮ

  • Přidány další fotografie ze sutin a vyhlášení

    09.07.2010 - 07:54

    Do galerie bylo přidáno více jak 560 fotografií ze sutin a vyhlášení od Bronislava Přibyla, který jako figurant a pomocník měl možnost fotit přímo v terénu.

  • Fotografie

    04.07.2010 - 20:46

    Fotografie z mistrovství jsou k dispozici v galerii

Konečné výsledky

A: Speciální cviky (Scentwork); B: Poslušnost (Obedience); C: Dovednost (Dexterity)

RH - F B

A

B

C

Total

1 (10-02) Mašatová Ludmila  (CZ - SZBK ČR)  fena Gina Z Konce Aše 181  44  37  262 
2 (10-03) Čeněk st. Miloslav  (CZ - SZBK ČR)  pes Quido z Třešňáku 178  42  38  258 
3 (11-01) Lžíčařová Iva  (CZ - ZBK JmK ČR)  fena Chira Od řeky Labe 163  48  42  253 
4 (10-01) Pokorný Jan  (CZ - SZBK ČR)  pes Ferda Černá tarantule 157  43  40  240 
5 (06-01) Rudolf Klein  (A - SKV-KHD)  fena Wendy von den Bartl-Buam 39  39  42  120 
6 (15-01) Albrecht Josenhans  (D - SV)  fena Franca von der Lobdeburg 10  48  41  99 
7 (05-01) Renate Wagner  (A - ÖSHS)  fena Amira von der Kranebitter Klamm 25  37  23  85 
8 (11-02) Matzenauerová Iveta  (CZ - ZBK JmK ČR)  pes Avenger Zorro wonderfull Dream 39  41  80 




A: Speciální cviky (Scentwork); B: Poslušnost (Obedience); C: Dovednost (Dexterity)

RH - T B

A

B

C

Total

1 (01-01) Gerlinde Häusermann  (A - LVHS)  pes Athos vom Lindwurmnest 192  46  48  286 
2 (32-02) Gina van Dijk-Gerolt  (NL - SIGNI)  fena Signi\'s Tempo Vitesse 194  46  41  281 
3 (22-03) Ana Viller  (HR - KOSSP Zagreb)  fena Mona 182  49  47  278 
4 (40-05) Pribičevič Jure  (SLO - KVRPK)  pes Lan 180  50  43  273 
5 (24-02) Walter Zingg  (CH - SMF)  pes Leon 176  50  46  272 
6 (24-01) Patric Corpataux  (CH - SMF)  pes Tim 181  44  45  270 
7 (28-01) Hidehiro Murase  (J - RDTA)  pes Eros von der Grundschnelligkeit 182  48  38  268 
8 (18-02) Christian Capillier  (F - CSP)  pes Typhon 182  44  40  266 
9 (30-02) Milou Vermeulen  (NL - RHG Solferino)  pes Kanjer 187  35  42  264 
10 (11-05) Schnáblová Kristýna  (CZ - ZBK JmK ČR)  fena Abiah Beauty from Czech 170  42  44  256 
11 (24-03) Rolf Häusermann  (CH - SMF)  pes Teck Land von Mechelar 172  37  46  255 
12 (06-05) Gerald Odlozilik  (A - SKV-KHD)  pes Aike von Annes Winnie 184  35  35  254 
13 (13-04) Ilona Nienaber  (D - BRH)  pes Nemo vom Stüffelkopf 172  36  43  251 
14 (31-01) Versterre Brigitte  (NL - RHV ZON)  fena Chica Crash Les Bétulacées 170  36  44  250 
15 (29-03) Meijer Joop  (NL - NRHB)  fena Signi\'s Vitesse 167  43  36  246 
16 (05-04) Hermann Kranz  (A - ÖSHS)  pes Rebell vom Satansberg 153  45  45  243 
17 (26-02) Wakatsuki Kazue  (J - AWDSA)  fena Mona 146  48  47  241 
18 (05-05) Charlotte Kranz  (A - ÖSHS)  pes Xerxes vom Satansberg 156  38  45  239 
19 (08-01) Beatse Pascal  (B - VPR)  pes Flash 150  45  44  239 
20 (22-02) Darja Jaksic  (HR - KOSSP Zagreb)  fena Mawlch Lynn 148  44  47  239 
21 (25-01) Migliavacca Luca  (I - XRD)  fena Onda 156  40  39  235 
22 (13-02) Cornelia Höfler  (D - BRH)  pes Bogart 140  40  48  228 
23 (04-03) Renate Bauer  (A - ÖRV)  fena Linda vom Kaiserhof 142  44  40  226 
24 (07-03) Klaus Herzog  (A - SVÖ)  pes Sam 141  44  39  224 
25 (36-02) Šikulová Jana  (SK - DRS ZKZB SR)  pes Falcon Derik 143  36  44  223 
26 (39-03) Prebeg Petra  (SLO - KVRP Postojna)  fena Čila 187  31  36  254 
27 (06-04) Magdalena Koczera  (A - SKV-KHD)  pes Flint Con Todos Los Santos 182  21  42  245 
28 (39-02) Tedeško Sever Albina  (SLO - KVRP Postojna)  fena Ally Elena Neli Gold 150  43  32  225 
29 (06-03) Petra Jaensch  (A - SKV-KHD)  pes Gent Nazgul Border´s Aragon Gent 139  36  39  214 
30 (41-02) Nilsson Carina  (SWE - SBK)  fena Dihekas Bita 137  39  35  211 
31 (35-01) Lee Kiwon  (ROK - NRS119)  pes Back-Doo 140  45  24  209 
32 (17-01) Gomez Magarin Jose Maria  (E - ANGPS-AEA)  pes Azkar 116  47  46  209 
33 (38-02) Dražumerič Tomaž  (SLO - ERPS)  fena Bona Sherpa 133  33  35  201 
34 (18-01) Daniel Buriller  (F - CSP)  pes Sisco 141  33  26  200 
35 (38-01) Leban Sebastjan  (SLO - ERPS)  pes London Black Wind of Varaždin 115  43  42  200 
36 (40-04) Zunic Andrej  (SLO - KVRPK)  pes Haron Adin Dom 109  41  49  199 
37 (27-01) Sato Haruki  (J - OPDES)  fena Vana vom Haus T.Saito 120  40  33  193 
38 (20-02) Erdélyi Judit  (H - PKKM)  pes Twister 98  45  44  187 
39 (38-04) Novel Urška  (SLO - ERPS)  fena Coco Cuba 95  42  47  184 
40 (41-01) Gustafsson Bo  (SWE - SBK)  pes Pergites Astrix 100  45  39  184 
41 (24-04) Rudolf Klötzli  (CH - SMF)  pes Banditus van Joeffarm 137  ------  46  183 
42 (02-01) Silvia Dr. Deutschmann  (A - ÖGV)  pes Kromit of Magic Dog Garden 98  46  36  180 
43 (12-02) Katrin Rippmann  (D - ASB Berlin)  pes Yasha 89  44  43  176 
44 (06-06) Peter Schüler  (A - SKV-KHD)  pes Hunter von der schwarzen Natter 85  44  42  171 
45 (41-03) Simonsson Carina  (SWE - SBK)  pes River Race V I P Viking 77  49  40  166 
46 (05-06) Joachim Pachler  (A - ÖSHS)  pes Dax vom Satansberg 85  38  41  164 
47 (21-03) Péter Földvári  (H - PMA)  fena Liza 95  27  32  154 
48 (13-03) Steeb Martina  (D - BRH)  pes Sam 91  27  35  153 
49 (20-01) Andrea Hajdu  (H - PKKM)  pes Dante 66  42  38  146 
50 (09-05) Zavadilová Jana  (CZ - KZJ ČR)  pes Aran z Dobřečovské školy 81  27  28  136 
51 (09-06) Chmelová Šárka  (CZ - KZJ ČR)  fena Chipy 50  39  33  122 
52 (19-02) Linda Rózsa  (H - MKE)  fena Piszke 42  36  42  120 
53 (13-05) Claudia Wagner  (D - BRH)  fena whirlwinds Brains & Beauty go for it 69  36  odst.  105 
54 (21-04) László Garai  (H - PMA)  pes Brutus 39  41  80 
55 (38-03) Gregorčič Uroš  (SLO - ERPS)  pes Jazz 41  35  76 
56 (21-05) Klára Salamon  (H - PMA)  pes Nixon 57  odst  odst  57 
57 (10-05) Linda Petr  (CZ - SZBK ČR)  pes Arpád Aibara 40  odst  odst  40 
58 (40-06) Joksimovic Cedomir  (SLO - KVRPK)  pes Roj disc.  28  28 
59 (25-02) Minotti Ruggero  (I - XRD)  pes Semtex disc.   




A: Speciální cviky (Scentwork); B: Poslušnost (Obedience); C: Dovednost (Dexterity)

RH - FL B

A

B

C

Total

1 (13-01) Andrea Otto  (D - BRH)  fena Frisbee vom roten Merlin 195  49  44  288 
2 (23-01) Christa Balzer  (CH - HS Frutigland)  pes A`Sharon au bord de forêt 196  46  44  286 
3 (33-01) Górowski Andrzej  (PL - GOPR GR.P.)  pes Baster 177  43  47  267 
4 (37-01) Starman Roman  (SLO - DRPB)  fena Kana 183  39  41  263 
5 (39-01) Rant Petra  (SLO - KVRP Postojna)  fena Murka 181  38  43  262 
6 (21-01) László Balázs  (H - PMA)  pes Aqua 183  36  40  259 
7 (04-02) Michael Sandholzer  (A - ÖRV)  fena Tequila 158  47  48  253 
8 (22-01) Mirela Bosnar  (HR - KOSSP Zagreb)  fena Mawlch Gunna 161  44  45  250 
9 (40-01) Jese Andrej  (SLO - KVRPK)  pes War 166  45  35  246 
10 (15-05) Günter Scheid  (D - SV)  fena Leila 163  44  39  246 
11 (15-04) Claudia Koch  (D - SV)  pes Horacio vom Grey Power 154  42  45  241 
12 (15-02) Nicole Beutler  (D - SV)  pes Alfons vom Dorneburger Bach 156  38  35  229 
13 (19-01) Zsófia Ádám  (H - MKE)  fena Kondorvölgyi Jana Drazsé 181  32  43  256 
14 (10-04)  Dědinová Jitka  (CZ - SZBK ČR)  pes Garp z Rohozenských Bořin 172  26  35  233 
15 (32-01) Digna Schoonenboom  (NL - SIGNI)  pes Signi\'s Furore 138  44  46  228 
16 (09-03) Samlíková Regina  (CZ - KZJ ČR)  fena Vedetta de Alphaville Bohemia 137  44  46  227 
17 (29-02) Marina Gerrits van de Kamp  (NL - NRHB)  fena Terra Bijoux 134  45  42  221 
18 (07-02) Gisela Dr.Kenda  (A - SVÖ)  pes Basil vom Heustadlwasser 125  47  46  218 
19 (09-02) Janča Radim  (CZ - KZJ ČR)  fena Barcia Malimit 139  35  38  212 
20 (09-04) Libišová Stanislava  (CZ - KZJ ČR)  fena Dora Ze Slunečné verandy 132  39  40  211 
21 (15-03) Bunliang Inderwies  (D - SV)  pes Forrest vom Mörfelder Land 126  45  30  201 
22 (07-01) Herbert Auer  (A - SVÖ)  fena Dakota 108  50  40  198 
23 (29-01) Margareth van der Weide  (NL - NRHB)  pes Eldorado van de Duvetorre 116  40  41  197 
24 (26-01) Otani Hisako  (J - AWDSA)  pes Backs von Yoko Shonan JP 103  42  42  187 
25 (40-03) Sirc Stane  (SLO - KVRPK)  fena Tisa 103  39  41  183 
26 (40-02) Pogacnik David  (SLO - KVRPK)  fena Fina Adin Dom 91  48  42  181 
27 (11-04) Oliva Milan  (CZ - ZBK JmK ČR)  fena Atilla Malamit 125  dis  41  166 
28 (04-01) Karina Grill  (A - ÖRV)  pes Cesar von der Burg Güssing 88  32  45  165 
29 (05-03) Veronika Pachler  (A - ÖSHS)  fena Sara van de Vastenow 86  38  40  164 
30 (21-02) Tatjána Lengyel  (H - PMA)  fena Calais 75  42  42  159 
31 (05-02) Hubert Gruber  (A - ÖSHS)  pes Rambo 72  44  42  158 
32 (11-03) Richterová Adéla  (CZ - ZBK JmK ČR)  pes Brix z Husovy tvrze 78  36  29  143 
33 (30-01) Edwin de Vries  (NL - RHG Solferino)  fena Snjos Blue Bora 55  40  42  137 
34 (16-01) Bårris Ida  (DK - RDA)  fena Tanna 58  42  33  133 
35 (06-02) Shimpei Murase  (A - SKV-KHD)  pes Fuzzle of Mersey Downs 52  37  38  127 
36 (12-01) Nicole Schulz  (D - ASB Berlin)  pes Fiete 20  43  45  108 
37 (09-01) Jungová Pavla  (CZ - KZJ ČR)  fena Brandy Bell Black Brianta 40  30  28  98 
38 (14-01) Werner Göppert  (D - PSK)  pes Crambambuli vom Holderstock 15  38  14  67 
39 (42-01) Borisenko Larisa  (UA - UFSD)  fena Antares Naslednitsa Mizona disc.  39  39 



A: Speciální cviky (Scentwork); B: Poslušnost (Obedience); C: Dovednost (Dexterity)

RH - W C

A

B

C

Total

1 (25-03) Carrara Nicola  (I - XRD)  fena Life 146  40  43  229 
2 (10-08) Katrev Petr  (CZ - SZBK ČR)  fena Bonie Krásná Lukrecia 173  28  40  241 
3 (10-07) Sojková Kateřina  (CZ - SZBK ČR)  fena Aira 165  25  32  222 
4 (10-06) Katrevová Iveta  (CZ - SZBK ČR)  fena Boofy Krásná Lukrecia 128  41  39  208 
5 (03-01) Werner Szanya  (A - ÖHWR)  pes Hiro vom Traisental 140  28  30  198 



TEAMS

1 SZBK ČR - CZ 75 b.
2 SMF - CH 38 b.
3 KOSSP Zagreb - HR 35 b.
4 BRH - D 33 b.
5 SV - D 27 b.

Nepřehlédněte

Právě probíhá

 


Foto z galerie: Poslušnosti a dovednosti

Foto z galerie: Poslušnosti a dovednosti